Ogłoszenia parafialne
Wpisany przez Ks. Proboszcz   

WIELKANOC – 20 IV 2014

 

1.     Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Chrystusa, pierwsza Msza Wielkanocna o godz. 6.00, pozostałe Msze jak w każdą niedzielę oprócz Mszy św. o godz. 8.00.

 

2.     Jutro Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca jutrzejsza jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski – wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

 

3.     W najbliższą środę będziemy przeżywać dzień duchowości św. o. Pio – po Mszy św. wieczornej sprawowanej m.in. w intencji członków wspólnoty, ucałowanie relikwii Padre Pio oraz spotkanie formacyjne w salce na plebanii. Serdecznie do wspólnej modlitwy zapraszamy.

 

4.     W piątek 25 kwietnia w Refektarzu Internatu Zespołu Szkół odbędzie się Świąteczne Spotkanie Wielkanocne dla Młodzieży, Ministrantów, Kandydatów i Parafialnej Scholi oraz dla Rodziców tych dzieci i młodzieży. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą wieczorną o godz. 18.00, po której nastąpi przejście do Internatu. Serdecznie zapraszamy.

 

5.     W sobotę 26IV o godz. 18.00 uroczysta Msza św. dziękczynna za kanonizację papieża Jana Pawła II. Po Mszy św. zapraszamy do Sali Teatralnej Zespołu Szkół, gdzie młodzież naszej parafii przedstawi montaż słowno – muzyczny „Nie lękajcie się!” poświęcony przesłaniu Papieża Polaka.

 

6.     Przez cały tydzień Oktawa Wielkanocy, codziennie o godz. 15.00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia i kanonizacja papieża Jana Pawła II. Na Mszę o godz. 12.30 zapraszamy poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II.

 

7.      Dziękujemy Panu Kościelnemu i Jego Pomocnikom za przygotowanie Grobu Pańskiego a Parafianom za ofiary na kwiaty. Dziękujemy naszej Straży Pożarnej z Lubomierza, Milęcic i Olesznej za honorową wartę przy Grobie Pańskim. Dziękujemy Parafianom i Gościom, którzy uczestniczyli w Liturgii Triduum Paschalnego, ks. Piotrowi, organiście Krystianowi, Panu kościelnemu oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza.

 

8.     Dziękujemy za otrzymane życzenia od naszych  Parafian, Burmistrza i Rady Gminy i Miasta w Lubomierzu, Dyrektorów i Nauczycieli naszych Szkół, Dyrektora i Pracowników Ośrodka Kultury, Dyrekcji i Pracownikom kliniki JollyMed, Pracownikom i kierownictwu Internatu, Dyrekcji i Pracownikom Biblioteki, Wychowawcom i dzieciom z Domu dla dzieci „Nadzieja” w Lubomierzu oraz Firmie „Wrzos” z Gryfowa.

 

9.     Dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o przygotowanie kościoła na Święta Wielkanocne. O sprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Gryfiogorskiej 9b i 10a.

 

 

NASZYM  PARAFIANOM  I  GOŚCIOM  ŻYCZYMY ABY  ZMARTWYCHWSTAŁY  CHRYSTUS DARZYŁ  NAS  SWOIM  POKOJEM  I  BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM,  ABY BYŁ  DLA  KAŻDEGO  Z  NAS  RADOŚCIĄ,  NADZIEJĄ  I  UMOCNIENIEM  NASZEJ  WIARY.

 

 

 

Tu jesteś

Start Ogłoszenia parafialne
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK