Ogłoszenia parafialne
Wpisany przez Ks. Proboszcz   

XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA , MISYJNA – 19 X 2014

 

 

1.     Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. W dniu dzisiejszym liczymy wiernych w kościele. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na cele misyjne. Serdecznie witamy Gości przybyłych do naszej parafii i naszego miasta. 

 

2.     Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: poniedziałek – św. Jana Kantego, wtorek - bł. Jakuba Strzemię biskupa, środa – św. Jana Pawła II, papieża. Przyszła niedziela jest rocznicą poświęcenia kościoła.

 

3.     Z dniem 20 X w poniedziałek następuje zmiana Proboszcza. Ks. kan. Ryszard Trzósło po 14 latach pracy w Lubomierzu obejmuje urząd Proboszcza w Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Bogatyni. Proboszczem w Lubomierzu został ustanowiony ks. dr Erwin Jaworski, dotychczasowy Proboszcz w Parafii Karpniki.

 

4.     Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

 

5.     We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dzieci komunijnych.

 

6.     W najbliższy czwartek 23 X będziemy przeżywać dzień duchowości św. o. Pio – po Mszy św. ucałowanie relikwii i spotkanie formacyjne w salce na plebani. Serdecznie zapraszamy.

 

7.     Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, prosimy naszych Parafian aby zadbać o groby znajdujące się na naszych cmentarzach parafialnych oraz o alejki, które nie są wyłożone kostką granitową. Przypominamy, że śmieci organiczne takie jak ziemia, trawa, liście nie wrzucamy do kontenerów, ale można je wyrzucić na nasyp za drogą przy cmentarzu.

 

8.     Dziękujemy rodzinom z ul. Kowalskiego, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Majowej od 1do 17.

 

 

 

Tu jesteś

Start Ogłoszenia parafialne
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK