Ogłoszenia parafialne
Wpisany przez Ks. Proboszcz   

 

 

XVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 27 VII 2014

 

1.     Dzisiejsza niedziela jest XVII Niedzielą Zwykłą i ostatnią miesiąca lipca. Msze św. jak w każdą niedzielę.  Serdecznie witamy Gości w naszej parafii i mieście, życzymy dobrego wypoczynku.

 

2.     Kalendarz liturgiczny: wtorek – św. Marty, czwartek – św. Ignacego z Loyoli, piątek – św. Alfonsa Marii Liguoriego.

 

3.     We wtorek z katedry legnickiej wyrusza XXII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Codziennie w dniach Pielgrzymki po Mszy św. będziemy się modlić w intencji pielgrzymów oraz w intencjach Grupy Duchowego Uczestnictwa.

 

4.     Za tydzień o godz. 13.00 w Olesznej Podgórskiej Msza św. Odpustowa z racji Uroczystości Przemienienia Pańskiego. Mszy św. będzie przewodniczył i wygłosi kazanie ks. Maciej Szymanowski, wikariusz z parafii św. Jadwigi w Gryfowie Śl.

 

5.     W piątek rozpoczyna się miesiąc sierpień, to czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę i ważnych wydarzeń w historii naszej Ojczyzny. Tradycyjnie zachęcamy naszych Parafian do abstynencji od alkoholu.

 

6.     W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca, okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00, odwiedziny chorych w sobotę przed południem. Nabożeństwo do św. o. Pio w sobotę o godz. 17.30.  W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

 

7.     Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego odpoczynku, a podróżujących polecamy szczególnej opiece Matki Bożej i św. Krzysztofa patrona kierowców.

 

8.     Dziękujemy rodzinom z pl. Wolności od 56 do końca, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Chopina 2 i 2a.

 

 

 

 

 

Tu jesteś

Start Ogłoszenia parafialne
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK