Ogłoszenia parafialne
Wpisany przez Ks. Proboszcz   

XXIV  NIEDZIELA, ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA – 14 IX 2014

 

 

1.     Dzisiejsza niedziela jest Świętem Podwyższenia Krzyża. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Z racji drugiej niedzieli miesiąca taca dzisiejsza jest tradycyjnie przeznaczona na cele remontowe, wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie w kościele Bractwa Szkaplerznego. Serdecznie witamy gości przybyłych do naszego miasta i naszej parafii.

 

2.     Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – Najświętszej Maryji Panny Bolesnej. wtorek – św. męczenników Korneliusza i Cypriana, czwartek – Święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, sobota – Święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Legnicy.

 

3.     Jutro o godz. 18.00 w kościele św. Krzyża Msza św. Odpustowa. Serdecznie zapraszamy. 

 

4.     We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dzieci komunijnych.

 

5.     Zbiórki dla ministrantów odbędą się w środę wg następującego porządku: O godz. 16.00 – ministranci młodsi i kandydaci, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu, zapraszamy zainteresowanych chłopców ze Szkoły Podstawowej. Po mszy świętej wieczornej ministranci starsi i lektorzy.

 

6.     Spotkanie scholii parafialnej w piątek o godz. 16.00 w salce na plebanii.

 

7.     Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 Msza św. Dożynkowa od mieszkańców Milęcic.

 

8.     Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego Matki Bożej Gidelskiej „Uzdrowienie Chorych” w Gidlach k / Częstochowy, w programie również nawiedzenie i modlitwa na Jasnej Górze. Wyjazd na tę pielgrzymkę w sobotę 27 września o godz. 3.00 w nocy, powrót w godzinach wieczornych. Koszt 75 PLN / os. Zapisy przyjmujemy w zakrystii, a wszelkich informacji udziela ks. Piotr.

 

9.     Dziękujemy rodzinom z ul. Asnyka, Rzecznej, Polnej, Kwiatowej, Ptasiej i Kombatantów, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Jeleniogórskiej.

 

 

 

Tu jesteś

Start Ogłoszenia parafialne
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK