Ogłoszenia parafialne
Wpisany przez Ks. Proboszcz   

XXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 31 VIII 2014

  

1.     Dzisiejsza niedziela jest XXII Niedzielą Zwykłą i ostatnim dniem miesiąca. Dziś przypada rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych, polecajmy w naszych modlitwach Ojczyznę. Dzisiaj Mszą św. o godz. 13.00 rozpoczną się Dożynki w Olesznej Podgórskiej, na które bardzo serdecznie zapraszają Pani Sołtys i Rada Sołecka. 

 

2.     Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: poniedziałek – bł. Bronisławy, środa – św. Grzegorza Wielkiego papieża. W przyszłą niedzielę z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o 12.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

 

3.     W poniedziałek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o godz. 8.15.  Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, Dyrekcje Szkół, Nauczycieli,  Pracowników naszych Szkół i Rodziców.

 

4.    W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie przyborów szkolnych pierwszoklasistom.

 

 5.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź w piątek od 17.00 do 18.00 dla wszystkich rozpoczynających rok szkolny, w sobotę odwiedziny chorych, a o godz. 17.30 Nabożeństwo do św. o. Pio.

 

6.     Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz oraz Sołtys Pasiecznika serdecznie Państwa zapraszają na Gminne Dożynki, które odbędą się w Pasieczniku 7 września 2014r. Uroczystość rozpoczniemy Mszą św. o godz. 13.00 w kościele w Pasieczniku. Serdecznie zapraszamy rolników wraz z rodzinami oraz wszystkich Państwa do wzięcia udziału w tegorocznym Święcie Plonów.

 

7.     Za tydzień po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla uchodźców ze wschodniej Ukrainy, a przebywających na terenie zaprzyjaźnionych miast z Gminą Lubomierz: Zbaraż, Trembowla i Tarnopol. 

 

8.     Dziękujemy rodzinom z ul. Chopina 6 i 6a, które sprzątały kościół, o przygotowanie kościoła prosimy rodziny z ul. Chopina 7a i 7b.

 

Tu jesteś

Start Ogłoszenia parafialne
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK